, 

PHP programátor/ka (ID 4607)

Odvetvie: 62 - Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby

Počet voľných prac. miest: 1
Dátum pridania ponuky:11.01.2018
Termín nástupu: 01.01.2017

Krajina: CZ - Česko
Mesto: Ostrava

Druh pracovného pomeru: Pracovný pomer na plný úväzok
Trvanie pracovného pomeru: Neuvádza sa
Ponúkaná mzda: 20000.00 CZK
Poznámka ku mzde: od 20 000 do 30 000 Kč/mesiac
Pozícia vhodná pre absolventa: nezáleží

Popis pracovného miesta

- jednozmenná prevádzka
Budeš súčasťou malého projektového tímu (3 - 5 ľudí). O komunikáciu s klientom aj o teba sa bude starať projektový manažér. Tvoja práca bude stavať nové e-shopy a rozvíjať súčasné. Budeš pracovať s technológiami PHP a PostgreSQL. Projekty riadime agilne (Scrum) s dvojtýždennými iteraciami. Používame PHP7, Symfony3. Písať čisto nám umožňuje Doctrine a Twig, ako webový server nám slúži Nginx s PHP-fpm. PostgreSQL je použité ako primárne úložisko a pre optimalizáciu využívame Redis alebo Elastic Search. Pre podporu frontendu slúži LESS a Grunt.Kvalitu kódov a dodržiavanie prísnych štandardov nám sledujú nástroje ako php lint, yaml lint, twig lint, PHP Mess Detector, PHP_Code Sniffer alebo PhpStorm inspections. Testy píšeme v PHPUnit a Codeception. Závislosti spravuje Composer a celý deployment je postavený na GITe a Jenkins Cl.

Požiadavky

- úplné stredoškolské vzdelanie
- PC znalosti

Druh pracovného pomeru

Pracovný pomer na plný úväzok

Požadované vzdelanie

stredná škola

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zašlite prosím Váš životopis na emailovú adresu miroslava.pangracova@upsvr.gov.sk
Do predmetu správy uveďte PHP programátor/ka, ShopSys, ID 4607. Váš životopis bude postúpený zamestnávateľovi na posúdenie.

Zástupcovia EURES Česká republika, ktorí zastupujú zamestnávateľa, sa zúčastnia veľtrhu príležitostí PROFESIADAYS, ktorý sa uskutoční v dňoch 28.2 a 1.3.2018 na výstavisku Incheba Expo Bratislava.

Viac info o veľtrhu tu.

Názov spoločnosti/organizácie

ShopSys s.r.o.