P.Zemko zo Staffline a 7 statocnych z UPSVaR

Účelom EURES fóra je vzájomná výmena informácií, skúseností s prácou a životom v zahraničí medzi jednotlivými užívateľmi. Pre zadávanie príspevkov na fórum je nutná registrácia užívateľa.
deltoro
Príspevky:6
Dátum registrácie:Št 03. Apr 2014 7:53:13
P.Zemko zo Staffline a 7 statocnych z UPSVaR

Príspevok od užívateľa deltoro » Št 03. Apr 2014 14:50:33

P.Zemko zo Staffline group opat,ako kazdy rok putuje Slovenskom a hlada 7 statocnych na pobockach notoricky znamych hladovych dolinach UPSVaR-Spisska Nova Ves-Humenne-Banska Bystrica-Povazzka Bystrica a zavrsi to veltrhom prace v Job Expo v Nitre.Tak ako kazdy rok ponuka exekutivne lukrativne zamestnanie konkretne Tesco sklady pozicia " novodoby otrok na percenta" za mizernu mzdu,kde musite vykazovat sialenu produktivitu prace a byvat v sialene drahej exekutivnej izbe samozrejme cenovo nie kvalitou co je o Londyne a jeho zonach notoricky zname.Otazkou je,ci najde 7 staocnych,alebo 7 naivnych,hlupych zufalcov.Tomu sa hovori sialena aprilova put Slovenskom.
V kazdom pripade vela "stastia" p.Zemko a UPSVaR.

deltoro
Príspevky:6
Dátum registrácie:Št 03. Apr 2014 7:53:13

Re: P.Zemko zo Staffline a 7 statocnych z UPSVaR

Príspevok od užívateľa deltoro » Ut 27. Jan 2015 16:33:11

Aktualizacia-R.Zemko,ktory pracoval pre STAFFLINE ako agent dohadzovac lacnych otrokov zo Slovenska do TESCO skladov v UK dostal vyhadzov on manazmentu Staffline a vratil sa na Slovensko.Chvala panu bohu.

Napísať odpoveď

Návrat na "EURES fórum"