Práca v zahraničí na farme, zber

Účelom EURES fóra je vzájomná výmena informácií, skúseností s prácou a životom v zahraničí medzi jednotlivými užívateľmi. Pre zadávanie príspevkov na fórum je nutná registrácia užívateľa.
Nikola20
Príspevky:1
Dátum registrácie:Št 09. Jún 2016 23:44:12
Práca v zahraničí na farme, zber

Príspevok od užívateľa Nikola20 » Pi 10. Jún 2016 0:11:59

Ahojte :) potrebovala by som poradiť ohľadom práce v zahraničí- na krajine nezáleží. Spolu s priateľom si už dlhšiu dobu hľadáme nejakú prácu na zber ovocia, zeleniny a pod. Žiaľ, zatiaľ sa nám nič nepodarilo nájsť, keďže najviac ponúk tohto druhu obsadzuje pracovná agentúra personálny leasing s.r.o.. Reagovala som na ich inzerát otázkou, aké sú podmienky prijatia a že by som chcela bližšie info o práci a taktiež aký je postup , mi odpísali, aby som vypísala registračnú prihlášku a poslala im 30€ za registráciu. Keďže na vyberanie poplatkov nemajú právo a ja potrebujem peniaze a prácu, tak som to ďalej neriešila. Preto by som sa chcela touto cestou informovať od skúsenejších , ak by sa našiel niekto, kto by nám poradil, či už serióznu prac.agentúru alebo ďalší postup. Za každú radu vopred ďakujeme ;)

janessia
Príspevky:1
Dátum registrácie:St 10. Aug 2016 12:02:43

Re: Práca v zahraničí na farme, zber

Príspevok od užívateľa janessia » St 10. Aug 2016 12:05:48

Ahoj, ani mne sa tá agentúra nepozdáva a rovnako ako aj ty aj ja by som s priateľom chcela ísť niekam na farmu, poprípade do skladu. Takže by som bola rada kebyže sa niekto skúsenejší ozval :)

Napísať odpoveď

Návrat na "EURES fórum"