Drop´pin

Platforma Drop’[email protected] je miesto, kde môžu spoločnosti a organizácie propagovať a prezentovať pracovné príležitosti, ktoré mladým Európanom môžu pomôcť pri ich prvých krokoch na trhu práce.

Na platforme sú zhromaždené rôzne ponuky: učňovská príprava, stáže, školiace programy, kurzy v rámci elektronického vzdelávania, jazykové kurzy, podpora mobility, koučing a poradenstvo atď.

Nech už hľadáte akúkoľvek príležitosť, aby ste si vylepšili si svoj profil a zvýšili tak šance nájsť si zamestnanie v Európe, Drop’[email protected] má pre vás určite niečo v ponuke.

Drop'[email protected] pomôže pri obsadzovaní ponúk mladými ľuďmi s vhodným profilom, pretože poskytuje prístup k veľkému počtu kvalifikovaných uchádzačov o zamestnanie v celej Európe. Cez platformu dokážu zamestnávatelia nájsť najvhodnejších uchádzačov, pretože si môžu prezerať ich životopisy online. Okrem toho umožňuje organizáciám priamo a jednoducho uverejňovať príležitosti pre mladých uchádzačov, ktoré sú k dispozícii všetkým mladým členom siete EURES v celej Európe.

Pozrite si video Drop´pin pre mladých tu a Drop´pin pre organizácie tu.

             

 

Čo je iniciatíva Digital Opportunity traineeships?

Digital Opportunity je pilotný projekt, ktorý v rokoch 2018 – 2020 ponúkne cezhraničné stáže až 6 000 študentom a čerstvým absolventom. Stážisti zúčastňujúci sa na projekte Digital Opportunity si zdokonalia digitálne zručnosti v oblastiach ako kybernetická bezpečnosť, veľké údaje, kvantová technológia, strojové učenie, digitálny marketing a vývoj softvéru. Prvé stáže sa začnú v júni 2018 a stážisti dostanú príspevok vo výške približne 500 EUR na mesiac. Tento pilotný projekt bude financovaný z programu Horizont 2020 a realizovaný prostredníctvom programu Erasmus+.

Preskúmajte projekt Digital Opportunity traineeships a pridajte sa!