Drop´pin

Platforma Drop’[email protected] je miesto, kde môžu spoločnosti a organizácie propagovať a prezentovať pracovné príležitosti, ktoré mladým Európanom môžu pomôcť pri ich prvých krokoch na trhu práce.

Na platforme sú zhromaždené rôzne ponuky: učňovská príprava, stáže, školiace programy, kurzy v rámci elektronického vzdelávania, jazykové kurzy, podpora mobility, koučing a poradenstvo atď.

Nech už hľadáte akúkoľvek príležitosť, aby ste si vylepšili si svoj profil a zvýšili tak šance nájsť si zamestnanie v Európe, Drop’[email protected] má pre vás určite niečo v ponuke.

Drop'[email protected] pomôže pri obsadzovaní ponúk mladými ľuďmi s vhodným profilom, pretože poskytuje prístup k veľkému počtu kvalifikovaných uchádzačov o zamestnanie v celej Európe. Cez platformu dokážu zamestnávatelia nájsť najvhodnejších uchádzačov, pretože si môžu prezerať ich životopisy online. Okrem toho umožňuje organizáciám priamo a jednoducho uverejňovať príležitosti pre mladých uchádzačov, ktoré sú k dispozícii všetkým mladým členom siete EURES v celej Európe.

Pozrite si video Drop´pin pre mladých a Drop´pin pre organizácie.

Platforma Drop’pin@EURES

 

Potrebujete poradiť alebo pomôcť? Kontaktujte EURES poradcu.

Sledujte stránku siete EURES Slovensko a naše sociálne siete.  

                                                                 
Aktualizované: 25.5.2020