Drop’[email protected] ponúka širokú škálu skvelých možností pre spoločnosti a organizácie.

Drop’[email protected] ponúka širokú škálu skvelých možností pre spoločnosti a organizácie. Ako ich však najlepšie využiť? V našom najnovšom článku nájdete naše najlepšie tipy...

 

 

 

Vytvorte si konto

Ak ešte nemáte konto EURES, jeho vytvorenie je prvým logickým krokom. Venujte niekoľko minút svojho času vyplneniu jednoduchého online formulára a vaša organizácia tak získa prístup ku kompletnej ponuke výhod Drop’[email protected]

Inzerujte pracovné miesto

Postup je v každej krajine iný, ale začiatok je rovnaký. V rozbaľovacom okne vyberte svoju krajinu a prejdite na odkazy, ktoré sa zobrazia. Inzerovaním pracovných miest na Drop’[email protected] oslovíte aktívnu skupinu potenciálnych mladých zamestnancov z celej Európy.

Uverejnite príležitosť pre mladých

Príležitosti pre mladých uverejnené na Drop’[email protected] môžu zahŕňať učňovskú prípravu, stáž, jazykový kurz, elektronické učenie sa, dobrovoľníctvo, podporu podnikania a mnohé ďalšie možnosti. Možno ich uverejniť manuálne (odporúča sa pre menšie organizácie alebo individuálne príležitosti), alebo ich možno prevziať priamo z webového sídla vašej spoločnosti alebo organizácie (odporúča sa pre väčšie organizácie alebo viaceré príležitosti). Tak ako pri inzerovaní pracovného miesta, veľkou výhodou uverejnenia príležitosti pre mladých na Drop’[email protected] sú pohotoví mladí ľudia, ktorí hľadajú práve takú príležitosť, akú ponúkate.

Nájdite uchádzačov a obsaďte voľné miesta

Po uverejnení pracovného miesta alebo príležitosti vám Drop’[email protected] umožní vyhľadávať možných uchádzačov, ktorí spĺňajú vaše požiadavky. Môžete si prečítať ich životopisy, overiť ich zručnosti a skúsenosti a nájsť tak svojho perfektného nového zamestnanca.

Prehľadajte archív správ a nájdite zaujímavé články a rady

Sekcia Články s novinkami v rámci Drop’[email protected] je plná článkov, ktoré ponúkajú poradenstvo, usmernenia a informácie o kľúčových témach z oblasti ľudských zdrojov a manažmentu. Nájdete tu všetko od dôvodov, prečo sú kultúrne rozdiely prínosom pre spoločnosť, až po tipy, ako vytvoriť prosperujúce pracovisko, vďaka čomu je to užitočný zdroj pre každú spoločnosť alebo organizáciu, ktorá má záujem rozšíriť si obzory.

Objavte „Tvoje prvé pracovné miesto EURES“ a „Reactivate“

Drop’[email protected] neobsahuje len vlastné príležitosti, ale podporuje aj iniciatívy a služby, ako sú „Tvoje prvé pracovné miesto EURES“ a „Reactivate“. Pri oboch ide o cielený program mobility, ktorý pomáha organizáciám a spoločnostiam nájsť kvalifikovaných zamestnancov z iného členského štátu EÚ na zaplnenie medzier v oblasti zručností. Ak máte ťažkosti nájsť zamestnancov s konkrétnymi zručnosťami vo vlastnej krajine, programy Tvoje prvé pracovné miesto EURES a Reactivate by mohli byť riešením pre vás.

 

Ďalšie informácie

Chcete sa dozvedieť viac o Drop’[email protected] a o tom, čo ponúka organizáciám či podnikom, ako je ten váš? Navštívte webovú stránku Drop’[email protected] a prečítajte si tieto publikácie:

Get started with Drop’[email protected] and publish youth opportunities in minutes (Spoznajte Drop’[email protected] a zverejnite príležitosti pre mladých za pár minút)

Companies and organisations: find out more (Spoločnosti a organizácie: zistite si ďalšie informácie)

Education providers: find out more (Poskytovatelia vzdelávania: zistite si ďalšie informácie)

 

Ďalšie informácie:

Európske dni pracovných príležitostí

Drop’[email protected]

Vyhľadať poradcu siete EURES

Pracovné a životné podmienky v krajinách siete EURES

Databáza pracovných miest siete EURES

Služby siete EURES pre zamestnávateľov

Kalendár podujatí siete EURES

Nadchádzajúce podujatia online

  

Pripojte sa k sieti EURES Slovensko na Facebooku

Sledujte sieť EURES Slovensko prostredníctvom služby Twitter

Sledujte sieť EURES Slovensko prostredníctvom služby LinkedIn

 

Pripojte sa k sieti EURES na sociálnej sieti Facebook

Sledujte sieť EURES prostredníctvom služby Twitter

Pripojte sa k sieti EURES prostredníctvom siete LinkedIn

Sledujte sieť EURES prostredníctvom služby Google+

 

Právne upozornenie: Sieť EURES ani Európska komisia neručia za obsah žiadnej z uvedených webových lokalít tretích strán.

 

 

 

 

 

 

 

 

www.eures.europa.eu