Práca v zahraničí - spoznajte European Online Job Days.

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite čas pandemických reštrikcií a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ... Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce!

EOJD-finland-works
FINLAND WORKS - 5. október 2021


Hľadáte si prácu? Čo by ste povedali na zmenu scenérie? Finland Works vás prevedie širokým spektrom pracovných pozícií na fínskom trhu práce v oblasti gastronómie a hoteliérstva, zdravotníctva, ICT, strojárstva, stavebníctva a tiež sezónne pracovné príležitosti. Tak neváhajte a pridajte sa!
Životné a pracovné podmienky vo Fínsku
EOJD-Estonian-day
ESTONIAN DAY - 20. október 2021

Zvažujete pri hľadaní práce v zahraničí aj Estónsko? Bez ohľadu na vašu odpoveď, vitajte na Estónskom dni! Objavujte informácie o životných podmienkach a pracovných príležitostiach, zapojte sa do rozhovoru so zamestnávateľmi i EURES poradcami – prajeme vám veľa šťastia!
Životné a pracovné podmienky v Estónsku
EOJD-Swedish-day-2021
SWEDISH DAY 2021 - 21. október 2021

Švédsko vás potrebuje, nepremeškajte príležitosť!

Rozmanitú ponuku pracovných príležitostí doplnia užitočné informácie o životných a pracovných podmienkach v jednotlivých regiónoch tejto severskej krajiny. Premeňte svoje sny na skutočnosť, držíme vám palce. 
Životné a pracovné podmienky vo ŠvédskuEOJD OneJob 2021
ONEJOB 2021: GRADUATE ONLINE EUROPEAN JOB FAIR - 28.-29. október 2021

Druhý ročník podujatia pre študentov a absolventov európskych univerzít a pre zamestnávateľov, ktorí hľadajú kandidátov s univerzitným vzdelaním. Počítame s vami, pridajte sa!
Životné a pracovné podmienky v Európe


Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.

Aktualizované: 28.7.2021