Práca v zahraničí - spoznajte European Online Job Days.

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Využite čas pandemických reštrikcií a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ... Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce!

EOJD-Ireland-good-to-grow
HELP2HARVEST 2021 - HORTICULTURE RECRUITMENT EVENT - IRELAND - 22. apríl 2021

Všetci vieme, aké dôležité pre nás v uplynulom roku boli nákupy čerstvých potravín z miestnej produkcie. Ak vás zaujíma práca v oblasti poľnohospodárstva alebo záhradníctva a radi by ste si našli uplatnenie u niektorého z írskych farmárov, neváhajte a chopte sa príležitosti - už 22. apríla - pracovné ponuky, otázky a odpovede súvisiace so životom a prácou v Írsku.
Životné a pracovné podmienky v Írsku


EODJ-make-it-in-germany
MAKE IT IN GERMANY 2021-TAKE YOUR CHANCE! - 28. apríl 2021

Zaujímate sa o pracovné príležitosti v Nemecku? Potrebujete aktuálne informácie o nemeckom trhu práce? Život, práca, uznanie kvalifikácie, štúdium nemčiny, podpora pracovnej mobility - to všetko sú témy, ktoré budú 28. apríla prezentované našimi kolegami - nemeckými EURES poradcami.
Životné a pracovné podmienky v NemeckuEOJD-Career-in-Lithuania
CAREER IN LITHUANIA - 5. máj 2021

Skvelá príležitosť na rozbehnutie vašej kariéry v Litve - spoznajte krajinu, situáciu na trhu práce a aktuálne pracovné príležitosti, možnosti podpory vašej mobility.
Životné a pracovné podmienky v Litve


EOJD-one-click-to-Europe
ONE CLICK TO EUROPE - 6. máj 2021


Kariérne možnosti v Európe ponúkne na začiatku mája aj "One click to Europe" - urobte si prehľad o voľných miestach, četujte so zamestnávateľmi a poradcami EURES, pozrite si prezentácie životných a pracovných podmienok.
Životné a pracovné podmienky v Európe

EOJD digitall jobs

Digit´allJobs moving Europe - 20. máj 2021


Ste profesionál v oblasti IT a digitálnych zručností a hľadáte možnosti rozvoja svojej kariéry v zahraničí? Ste pripravení využiť príležitosť, ktorá vám umožní pracovať kdekoľvek v Európe?
20.máj môže byť vašim novým začiatkom!
Životné a pracovné podmienky v Európe
EOJD-Job-career-in-Latvia
JOB CAREER IN LATVIA - 25. máj 2021

Objavili ste už Lotyšsko? Je to krajina, ktorá Vám môže ponúknuť skvelé pracovné ponuky s možnosťou profesionálneho rastu v rôznych oblastiach. Neváhajte a stretnite zamestnávateľov a poradcov siete EURES, sledujte prezentácie života a práce, pýtajte sa.
Životné a pracovné podmienky v Lotyšsku

Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.

Aktualizované: 16.4.2021