Práca v zahraničí - spoznajte European Online Job Days

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite váš čas efektívne a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ... Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce.

YOUR JOB IN GERMANY - BAVARIA Your Job in Germany - Bavaria

Pripojte sa 29. novembra 2022 (10:00 – 17:00) na prvé European Job Day podujatie s Bavorskou komorou priemyslu a obchodu. Podujatie organizované sieťou EURES Nemecko a Federálnym úradom pre zamestnávanie za podpory ELA, vám prináša možnosti zamestnania v malebnom Bavorsku. Ak máte ukončené vzdelanie, skúsenosti v odbore a chuť presťahovať sa do Nemecka, máte skvelú príležitosť zistiť v živom vysielaní, ako sa v Nemecku žije a  pracuje.

JOB AND CAREER IN LATVIA   Job and Career in Latvia

Ste uchádzač o zamestnanie, ktorý hľadá pracovnú príležitosť v Lotyšsku? Ak áno, online podujatie,   ktoré sa uskutoční 30. novembra 2022 (13:00 – 15:00) vám umožní stretnúť sa so zamestnávateľmi,  pozrieť si prezentácie, získať praktické rady od odborníkov na  životné a pracovné podmienky v Lotyšsku a vybrať si z množstva pracovných ponúk.  Registrujte sa už dnes alebo sa pripojte v deň konania podujatia!


WORK IN MALTA - BIENVENIDOS A MALTAWork in Malta
EURES Malta a EURES Španielsko vám ponúkajú pracovné príležitosti na maltskom trhu práce. Veľa maltských spoločností hľadá na svoje pracovné pozície motivovaných ľudí so zručnosťami v rôznych sektoroch. Na podujatí  1. decembra 2022 máte možnosť vybrať si z rôznych pracovných pozícií, uchádzať sa o prácu, ktorá sa zhoduje s vašim profilom, dohodnúť si pohovor so zamestnávateľmi a sledovať živé vysielanie.


MAKE IT IN GERMANY
Make it in Germany
Hľadáte novú prácu alebo lepší život pre seba a svoju rodinu?  Využite príležitosť 7. decembra 2022 (13:00 – 17:00), pretože v tento deň získate informácie o životných a pracovných podmienkach v Nemecku, spoznáte proces uznávania vzdelania, zistíte, ako sa naučiť po nemecky a priblížime vám podporný finančný program TMS. Hoci sa podujatie špecializuje najmä na ponuku práce v sektore IKT,  ponúkneme vám aj  pracovné príležitosti v rôznych iných odboroch.


FINANCE & IT JOBS
Finance & IT Louxembourg

Ste IT-čkár  alebo hľadáte prácu v oblasti financií v Luxembursku? Ak áno, toto podujatie je šité priamo na vás. Registrujte svoje CV ešte dnes a pozrite sa na aktuálne pracovné pozície. Nájdite si vhodné pracovné miesto, pošlite svoj životopis a naplánujte si stretnutie s vybranými zamestnávateľmi. Pripravte sa, že výberové pohovory budú prebiehať virtuálne na online burze práce 7. decembra 2022 (9:00 – 13:00).


WORK IN FLANDERS - TECHNICIANS & ENGINEERS
Work in Flanders - Technicians & Engineers

Flámsko, jeden z troch belgických regiónov, je integrálnou súčasťou najdynamickejších ekonomík strednej Európy. Flámsky trh práce je plný zaujímavých pracovných ponúk pre zručných pracovníkov, technikov a inžinierov, ktorí hľadajú pracovné uplatnenie v rôznych odvetviach priemyslu.  Registrujte sa alebo sa pripojte  na podujatie 28. februára 2023 (10:00 – 16:00), ktoré vám otvorí dvere k novým pracovným príležitostiam!

Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Aktualizované: 23.11.2022