Práca v zahraničí - spoznajte European Online Job Days

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite čas pandemických reštrikcií a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ... Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce!

ICT & TECHNOLOGY – AUSTRIA IS CALLING TOGETHER WITH ITALY, CROATIA, SLOVAKIA AND SLOVENIA

Hľadáte novú prácu, nový začiatok alebo zmenu v živote? Máme pre vás rôzne pracovné ponuky v oblasti IKT & technológie v krajinách strednej Európy. Registrujte sa alebo sa prihláste na podujatie, pridajte svoj životopis a četujte so zamestnávateľmi! Burza práce sa bude konať 7. júla 2022 (11:00 – 15:00).


Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Aktualizované: 26.5.2022