Práca v zahraničí - spoznajte European Online Job Days

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite čas pandemických reštrikcií a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ... Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce.

WORK IN LAPLAND

Vaše arktické dobrodružstvo čaká! Odpovedzte na volanie severu, príďte sa pozrieť na magickú polárnu žiaru a zažite krásu severného Fínska. Začnite svoju cestu 1. septembra 2022 (10:00 – 15:00) na online podujatí, na ktorom vám ponúkneme prácu v turizme, hoteloch a cateringu ale aj v iných odvetviach.

Work in Lapland

WORKING IN GERMANY: FROM TEMPORARY WORK TO PERMANENT

Hľadáte dobrú a bezpečnú prácu v krajine s jednou z najsilnejších ekonomík? Už 5. septembra 2022 (10:00 – 13:30) zistíte všetko, čo potrebujete vedieť o práci v Nemecku. Začnite dočasnou prácou a pokračujte na trvalej pracovnej pozícii.

Working in Germany: From temporary work to permanent

TOURISM AND HOSPITALITY JOBS IN NORWAY

Zaujímate sa o prácu v oblasti hotelierstva, gastronómie a turizmu v Nórsku? Potom ste na správnom mieste. Pracovné ponuky v hoteloch, reštauráciách, kaviarňach, pre turistických sprievodcov a iné pozície nájdete na podujatí, ktoré sa bude konať online 7. septembra 2022 (10:00 – 16:00).

Tourism and Hospitality Jobs in Norway

MULIGHETSDAGER NORGE - SVERIGE 

„Hranice? Nikdy som žiadne nevidel. Ale počul som, že existujú v mysliach niektorých ľudí“, povedal Thor Heyerdahl.  Ak sa aj vy stotožňujete so slovami nórskeho moreplavca, vykročte zo svojej komfortnej  zóny. Spoznajte  Nórsko  8. septembra 2022 a Švédsko 9. septembra 2022 a 29. septembra 2022.

Mulighetsdager Norge - Sverige

MAKE IT IN GERMANY 2022

Chcete žiť so svojou rodinou v Nemecku? Navštívte online podujatie 15. septembra  2022 (13:00 – 17:00). Získate dôležité informácie o živote a práci v Nemecku, dozviete sa ako požiadať o uznanie vzdelania, finančný príspevok alebo ako sa naučiť po nemecky. Ponúkneme vám aj zaujímavé pracovné príležitosti v rôznych sektoroch.

Make it in Germany 2022

INDUSTRY & TECHNOLOGY IN DENMARK

Ste pripravený dať nový rozmer vášmu profesionálnemu rozvoju a chcete vedieť, čo vám môže ponúknuť Dánsko? Získajte medzinárodné skúsenosti v dánskych spoločnostiach. Dánski zamestnávatelia sú pripravení sa s vami stretnúť online 22. septembra 2022.

Industry & Technology in Denmark

Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Aktualizované: 12.8.2022