Práca v zahraničí - spoznajte European Online Job Days.

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite čas pandemických reštrikcií a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ... Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce!

EOJD-job-and-career-latvia-2021
JOB AND CAREER IN LATVIA - 1. december 2021

Zaujímate sa o pracovné príležitosti v pobaltských štátoch? Objavte Lotyšsko! Už 1. decembra vám budú k dispozícii zamestnávatelia i poradcovia siete EURES. Nezabudnite sa pripojiť a získať informácie nielen o pracovných príležitostiach, ale aj o živote a práci v tejto krajine.
Životné a pracovné podmienky v Lotyšsku

EOJD-Taliansko-Employers´day 2021

EMPLOERS´DAY 2021 – 2. december 2021

Zvažujete prácu v Taliansku? Ak ste odborníkom v oblasti informačných technológií, stavebníctva, turizmu alebo mechatroniky, nepremeškajte svoju šancu! Talianski zamestnávatelia a poradcovia siete EURES vám 2. decembra budú k dispozícii online.
Životné a pracovné podmienky v Taliansku

Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.

Aktualizované: 27.11.2021