European Job Days - práca v zahraničí online

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Nevadí vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?


Jedinečnou odpoveďou na tieto otázky môžu byť práve European Online Job Days!


Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte online!

Využite čas uvoľňovania pandemických reštrikcií a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ..

Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce!


EOJD Estónsko
WORK IN ESTONIA - 31.08.2020


Chcete uplatniť svoj potenciál v zahraničí? Estónsko je krajina, kde svoje profesionálne ciele môžete dosiahnuť v kratšom čase, krajina preferujúca inovatívnosť a vôľu stále sa zlepšovať! Ak si hľadáte svoje budúce uplatnenie v oblasti IT, elektroniky, komunikačných technológií, verejnej správy a v ďalších oblastiach, nezabudnite sa na konci leta - 31. augusta - pripojiť!

Životné a pracovné podmienky v Estónsku
  
EOJD Fínsko
WORK IN LAPLAND - 01.09.2020


Vitajte v Laponsku! Santa a jeho pomocníci hľadajú pomocníkov na zimnú sezónu 2020/2021 - staňte sa súčasťou krajiny zázrakov :)
Ak pracujete v oblasti turizmu, hoteliérstva alebo gastronómie, nezabudnite byť 1.septembra pripojení!

 

 Životné a pracovné podmienky vo FínskuEOJD Dánsko
Do I.T. in DENMARK - 8.9.2020

Preskúmajte vaše kariérne možnosti v oblasti IT v Dánsku!
Ak hľadáte vynikajúce pracovné príležitosti, profesionálny rast, neformálne pracovné prostredie alebo sa snažíte o rovnováhu pracovného a súkromného života - 8. septembra využite príležitosť!

Životné a pracovné podmienky v DánskuEOJD Litva
LITHUANIA IS WAITING FOR YOU - 01.10.2020


Litva - prekrásna krajina so zelenými lesmi, obmývaná Baltickým morom, hrdá na svoj jazyk a tradície. Zaujali sme Vás? Skúste pokúšať svoje šťastie - 1. októbra budú k dispozícii litovskí zamestnávatelia z viacerých oblastí, rovnako aj naši kolegovia - poradcovia siete EURES. Sledujte aktuálne informácie a zúčastnite sa podujatia online!

Životné a pracovné podmienky v Litve


EOJD Work in Flanders
WORK in FLANDERS - 02.10.2020

Zvažovali ste niekedy Belgicko, a možno práve Flámsko, ako miesto pre život a prácu? 
Ak máte technické vzdelanie - IT, robotika, stavebníctvo, údržba a ďalšie, sledujte aktualizáciu informácií, zaregistrujte sa na podujatie a 2. októbra 2020 buďte online!

Životné a pracovné podmienky v BelgickuEOJD Germany
MAKE IT IN GERMANY 2020 - TAKE YOUR CHANCE - 07.10.2020

Hľadáte si prácu v Nemecku v oblasti zdravotníctva, IT, hoteliérstva, gastronómie, dopravy, logistiky, stavebníctva, remesiel alebo v technických profesiách? Potrebujete vedieť aktuálne informácie o živote a práci v tejto krajine?
Pripojte sa 7. októbra a využite svoju šancu!

Životné a pracovné podmienky v Nemecku


BACK ON TRACK Hungarian Job Day
BACK ON TRACK Hungarian Job Day - 08.10.2020

Stratili ste prácu? Ste pripravení na zmenu?
A čo tak vrátiť sa do pracovného života práve prostredníctvom ponúk maďarských zamestnávateľov v oblasti IT, strojárstva, hoteliérstva a turizmu, obchodu, dopravy, zdravotníctva a ďalších.

Objavte Maďarsko - buďte 8. októbra online!

Životné a pracovné podmienky v MaďarskuJOB AND CAREER IN LATVIA - 28.10.2020

Lotyšsko ponúka možnosť pracovného uplatnenia a kariérneho rastu v mnohých oblastiach. Ak ste odborníkom v oblasti IT a finančníctva, buďte 28. októbra online - preskúmajte ponuky lotyšských zamestnávateľov a pýtajte sa na životné a pracovné podmienky v tejto krásnej krajine.

Životné a pracovné podmienky v LotyšskuEOJD Portugalsko
UAlg Online CAREERS FAIR 2020 - 12.11.2020


Univerzita v Algarve v spolupráci s EURES Portugalsko pripravuje v závere roka opäť online podujatie, ktoré spojí európskych zamestnávateľov a absolventov univezít v rôznych odboroch.

Zaujali sme Vás? Sledujte aktuálne informácie a nezabudnite byť 12. novembra online!

Životné a pracovné podmienky v Európe


EOJD Fínsko
FINLAND WORKS - 18.11.2020


Ak ste odborníkom v oblasti IT, stavebníctva, hoteliérstva, gastronómie a cateringu a Fínsko je krajina, kde sa plánujete usadiť, nezabudnite byť 18. novembra k dispozícii zamestnávateľom z tejto krajiny online.
Príďte do Fínska za prácou a užite si tak pulzujúce bývanie v meste ako aj pokoj nedotknutej prírody!


Životné a pracovné podmienky vo Fínsku


EOJD Švédsko
SWEDISH DAY - 26.11.2020


Sweden needs you, don’t miss this opportunity! 
Posuňte svoju kariéru na ďalšiu úroveň a vydajte sa za novými cieľmi do Švédska! 26. novembra budú pripravení na online stretnutia možno práve s Vami zamestnávatelia z rôznych oblastí - IT, zdravotníctvo, veterina, farmácia, vzdelávanie, baníctvo, ťažký priemysel, turizmus, sezónne práce a ďalšie.
Švédi Vás potrebujú, nepremeškajte príležitosť!

Životné a pracovné podmienky vo ŠvédskuAk potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Aktualizované: 31.7.2020