Práca v zahraničí - spoznajte European Online Job Days.

europeanonlinejobdays.euUchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

Je to jednoduché - vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite čas pandemických reštrikcií a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, ... Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov, držíme palce!

online-burza-prace-Salzburg-2021


VIRTUELLE  TOURISMUS: Jobbörse in Salzburg - 22. jún 2021

AMS Salzburg organizuje 1. virtuálnu online burzu pracovných príležitostí v Salzburgu! Máte skúsenosti z oblasti hoteliérstva a turizmu a hľadáte si prácu v malebnom prostredí v Rakúsku? V tom prípade nepremeškajte príležitosť - sledujte prezentácie zamestnávateľov, živé rozhovory, videá a zapojte sa do diskusie. Na podujatie sa nevyžaduje registrácia.

Životné a pracovné podmienky v RakúskuEOJD-EURES-TMS-2021
READY TO GO ON - EURES TMS EDITION - 30. jún 2021

Zaujímate sa o prácu, stáž alebo odbornú prax v EÚ? Rozšírte si portfólio vašich vedomostí o informácie týkajúce sa možností a nástrojov na podporu pracovnej mobility v Európe. Pokrytie nákladov s vycestovaním na interview, s presťahovaním za prácou, jazykovým kurzom, uznaním univerzitného vzdelania, profesijnej kvalifikácie a špeciálnych potrieb v spojení s prezentáciami života a práce v európskych krajinách a pracovnými príležitosťami - na toto všetko sa pripravte s nami!


EOJD-Swedish-day-2021
SWEDISH DAY 2021 - 21. október 2021

Švédsko vás potrebuje, nepremeškajte príležitosť!

Rozmanitú ponuku pracovných príležitostí doplnia užitočné informácie o životných a pracovných podmienkach v jednotlivých regiónoch tejto severskej krajiny. Premeňte svoje sny na skutočnosť, držíme vám palce. 
Životné a pracovné podmienky vo Švédsku
Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.

Aktualizované: 18.6.2021