Švédčina online

švédčina online - bezplatný jazykový kurz, základná úroveň švédčiny, nadstavbový kurz PLUS s lektorom

www.learningswedish.se
(švédsky portál projektu Švédskeho inštitútu a univerzít vo Švédsku a v zahraničí, bezplatný jazykový kurz pre širokú verejnosť)

Learning Swedish je bezplatný online kurz švédčiny pre začiatočníkov – dospelých študentov, ktorý poskytuje prehľadné materiály pre samoštúdium. V rámci získania základných písomných a komunikačných zručností Vám kurz poskytne aj pohľad na švédsku kultúru a spoločnosť. Okrem štúdia si môžete aktivovať pravidelné zasielanie rád a tipov, ktoré Vám pomôžu naučiť sa jazyk.

Vašim sprievodcom bude Nathalie z Francúzska a jej priatelia, študenti univerzity vo Švédsku.

Nebaví Vás sedieť pri počítači a uprednostňujete radšej aplikácie v mobilnom zariadení? Základný modul je k dispozícii aj vo verziách pre operačný systém android aj iOS. Tak neváhajte a začnite so štúdiom čo najskôr.


Potrebujete svoje vzdelávanie zintenzívniť pod vedením profesionálneho lektora jazyka? Doplňte svoj bezplatný kurz výučby švédčiny verziou Learning Swedish PLUS!

Kurz PLUS ponúka individuálnu spätnú väzbu a podporu, príležitosť hovoriť švédsky, ďalšie úlohy a na konci osvedčenie o absolvovanom vzdelávaní. Viac informácií o dostupných verziách PLUS, vrátane aktuálnych cien, získate priamo na stránke learningswedish.se.


Výučba švédčiny bola vyvinutá Švédskym inštitútom a partnermi. Všetky pokyny sú uvedené v angličtine.


Už základná znalosť švédčiny je skvelým signálom pre Vášho budúceho zamestnávateľa vo Švédsku!