Elektrikár / pomocný elektrikár (ID 10922)

Odvetvie: 43 - Špecializované stavebné práce

Počet voľných prac. miest: 5
Dátum pridania ponuky: 28.07.2021
Termín nástupu: Ihneď

Krajina: DE - Nemecko
Mesto: celé Nemecko

Druh pracovného pomeru: Pracovný pomer na plný úväzok
Trvanie pracovného pomeru: Pracovný pomer na dobu neurčitú
Ponúkaná mzda: 2966.00 EUR
Poznámka ku mzde: Nárok na platenú, 24-dňovú dovolenku vzniká po odpracovaní 6 mesiacov, rovnako budeš mať nárok aj na vianočné odmeny a ďalšie benefity súvisiace s trvalým pracovným pomerom v Nemecku.
Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Popis pracovného miesta

Hľadáme elektrikárov, aj zručných a šikovných pomocníkov v tejto profesii, na inštalácie prípojok, osvetľovacích, riadiacich a regulačných zariadení, údržbárske a opravárenské práce, inštalácie novostavieb, renovácie starých budov, pokládku káblov.

Tvojou dennou rutinou bude nastúpiť včas na pracovisko, spraviť si svoju prácu a vrátiť sa na ubytovanie, všetko budeš mať vybavené, dohodnuté, dostaneš inštrukcie, adresy a ideš na to!

Požiadavky

Tvojim benefitom je ukončené vzdelanie a prax v profesii, resp. "rýchlo sa učím a mám prax v podobnom odvetví", aspoň základná znalosť nemčiny, vlastné auto. Samozrejmosťou by malo byť aj čítanie výkresov a vodičský preukaz skupiny B. Prácu ponúkame tak jednotlivcom ako aj skupinám, v tíme by malo byť aspoň 1 motorové vozidlo a aspoň 1 člen, ktorý sa vie dohovoriť po nemecky.

Zamestnávateľ ponúka

- nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- pri nemeckej zmluve máš nárok na nemecké rodinné prídavky vo výške cca 190EUR/dieťa a nemecké zdravotné a sociálne poistenie
- veľmi slušný zárobok od 2966 EUR, vrátane diét, výška zárobku je závislá aj na predošlých skúsenostiach
- zálohové platby na účet
- nami zabezpečené ubytovanie
- mnohé iné benefity

Druh pracovného pomeru

Pracovný pomer na plný úväzok

Jazyky

nemecký - A2 Používateľ základov jazyka
anglický - A2 Používateľ základov jazyka

Stačí znalosť jedného jazyka

Požadované vzdelanie

stredná škola

Doplňujúce informácie

Getworks Nemecko - zámočníci, elektrikári, montéri springlérovGetworks GmbH pomáha spoločnostiam s flexibilnými potrebami pracovnej sily v mnohých oblastiach personálnych služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a špecializuje sa na oblasť priemyslu, remesiel a starostlivosti a je tu pre svojich zákazníkov a zamestnancov po celom Nemecku. Ako člen asociácie dočasných zamestnaní iGZ je spoločnosť Gertworks jednou z najlepších adries tohto odvetvia.

Názov spoločnosti/organizácie

Getworks GmbH

Kontaktná osoba

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „Odoslať životopis“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis, nezabudnite na informáciu o súvisiacej praxi a jazykových znalostiach. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Ingrid Mitterpachová, [email protected]

Ak vás pozícia zaujala, neodkladajte odoslanie životopisu na poslednú chvíľu, kandidáti môžu absolvovať interview priebežne.