Čašník/čka (ID 12021)

Odvetvie: 55 - Ubytovanie

Počet voľných prac. miest: 10
Dátum pridania ponuky: 04.08.2022
Termín nástupu: 15.8.2022

Krajina: NL - Holandsko
Mesto: Wadden island Vlieland

Druh pracovného pomeru: Sezónna práca
Trvanie pracovného pomeru: Sezónna práca
Ponúkaná mzda: 1560.00 EUR
Pozícia vhodná pre absolventa: nezáleží

Popis pracovného miesta

Westcord Hotels je hotelová skupina s 15 hotelmi v Holandsku. Tieto hotely sa vyznačujú širokou škálou F&B predajní. Každá reštaurácia alebo bar sa odlišuje a snaží sa rozmaznávať svojich hostí jedlom a nápojmi vynikajúcej kvality a večere sú často prežívané ako jedinečný zážitok. WestCord má hotely v Amsterdame, Rotterdame, Leeuwardene, Delfte, Raalte, Garderene a na Vlielande, Terschelling a Ameland.

Ste pripravení na nové dobrodružstvo v pohostinstve? Nemáte ešte skúsenosti? Naučíme vás! Ste tiež pohostinní, motivovaní a nadšení? Začnite s nami na Waddenských ostrovoch! Hľadáme príjemných ľudí, ktorí chcú tvrdo pracovať a baviť sa. Práca na plný úväzok vo vždy príjemnom Vlielande.
Čašník/čašníčka, ktorý čerpá energiu z rušného večera a ktorý robí hostí
šťastných. Niekto, kto vždy prvý odpovie na zvonček a vyleští posledné poháre na konci večerného spevu. A niekoho, kto sa v reštaurácii stane pre hostí a zamestnancov známou tvárou a ktorý tak príjemne reprezentuje hotel.
Stručne povedané: niekto s vášňou pre pohostinstvo! Ostrov Wadden Vlieland je obľúbenou turistickou destináciou s veľkými bielymi plážami a útulnými dedinkami. Počas leta turisti a robotníci robia tento ostrov veľmi živým. Pohostinný, otvorený a spontánny: to sú vaše vlastnosti!

Požiadavky

• Odvetvie pohostinstva je vám známe: máte pracovné skúsenosti v podobnej funkcii alebo sa chcete v tomto odvetví rozvíjať. • Máte flexibilný prístup a nemáte mentalitu „9-to-5“. • Spolu so svojimi kolegami urobíte z každého dňa nové dobrodružstvo! • Táto funkcia je dostupná odteraz. Budete k dispozícii pracovať počas letnej sezóny - aj cez víkendy. (práca do polovice októbra) Práca na plný úväzok ako servisný zamestnanec na jedinečnom mieste vrátane stravovania a ubytovania a sezónnej zmluvy.

Zamestnávateľ ponúka

Ubytovanie a stravu

Druh pracovného pomeru

Sezónna práca

Jazyky

anglický - B1 Samostatný používateľ

Požadované vzdelanie

základná škola

Názov spoločnosti/organizácie

WestCord Hotels B.V.

Kontaktná osoba

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „Odoslať životopis“ vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Zuzana Kubovičová
Email: [email protected]
Telefón: 044/2440303