Traťový robotník (ID 9267)

Odvetvie: 42 - Inžinierske stavby

Počet voľných prac. miest: 2
Dátum pridania ponuky: 28.06.2019
Termín nástupu: Dohodou

Krajina: DE - Nemecko
Mesto: územie celého Nemecka

Druh pracovného pomeru: Pracovný pomer na plný úväzok
Trvanie pracovného pomeru: Pracovný pomer na dobu určitú
Ponúkaná mzda: 0.00 EUR
Poznámka ku mzde: Férová odmena v závislosti od skúseností + nezdaniteľné príplatky
Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Popis pracovného miesta

Pracujte pre jednu z vedúcich spoločností v odvetví železničnej infraštruktúry v Nemecku, ktorá s približne 2000 zamestnancami v 18 pobočkách realizuje novostavby a opravy železničných systémov všetkých kategórií tratí, železničných staníc a železničných mostov a vytvára tak európsku železničnú infraštruktúru a posúva ju vpred. 

Európska želežničná sieť zahŕňa približne 350 000 km, 36 000 km z toho len v Nemecku - je tu teda veľa práce pri údržbe a obnove železničných tratí. Chcete byť toho súčasťou? Pridajte sa k nám! Ste u nás na správnej adrese.

Požiadavky

ČO OSLOVÍ NÁS:

 1. Vaša kvalifikácia a skúsenosti : Máte pracovné skúsenosti ako traťový robotník alebo robotník pre hĺbkové práce, resp. skúsenosti v príbuznom odbore (napr. cestné alebo pozemné stavby) a tešíte sa na nové výzvy.
 2. Vaše zručnosti: manuálna zručnosť, schopnosť nachádzať riešenia, technické myslenie, osobné nasadenie. 
 3. Entuziazmus: odhodlanie, pripravenosť vzdelávať sa, spoľahlivosť a flexibilita. Radi pracujete na čerstvom vzduchu a v tíme. Ste ochotný pracovať aj počas víkendov a mimo sídla firmy.
 4. Mobilita: vodičský preukaz je výhodou.
 5. Jazykové znalosti: Z bezpečnostných dôvodov je komunikácia na stavbách veľmi dôležitá. Preto je potrebné ešte pred nástupom do práce, absolvovať v Humennom bezplatný 3-mesačný kurz nemeckého jazyka so zameraním na oblasť železníc.

Zamestnávateľ ponúka

ČO OSLOVÍ VÁS:

 1. Rozmanitá práca a nové výzvy: čaká na Vás široká škála úloh na rôznych stavebných projektoch, z ktorých žiadny nie je ako ostatné. Budete pracovať na našich stavbách železničnej siete a budete samostatne vykonávať podzemné a traťové práce. K Vašim každodenným úlohám bude patriť aj kontrola, údržba a opravy železničnej siete (ako sú koľajnice, podvaly, koľajové lôžka a pod.). Spolu so svojimi novými kolegami budete tiež zabezpečovať čistenie a obnovu koľajového lôžka, ako aj údržbu a obnovu koľají konvenčným spôsobom alebo pomocou traťových strojov.

 2. Perspektíva v modernej a inovatívnej firme: možnosti sú rôznorodé, rovnako ako ľudia, ktorí pre nás pracujú. Našim zamestnancom poskytujeme moderné vybavenie a meracie prístroje, funkčné pracovné odevy a vozidlá.

 3. Odborný rast: spoločnosť má vlastnú Akadémiu, ktorá intenzívne podporuje profesionálny rozvoj zamestnancov, bezplatne Vás zaškolí a umožní celoživotné odborné vzdelávanie a profesijný rozvoj.
 4. Tímová práca: práca na všetkých stavbách sa vyznačuje tímovým duchom a súdržnosťou.
 5. Bezpečnosť: rozhodujúca je obozretnosť, starostlivosť a zodpovednosť. Dodržiavanie platných predpisov o prevencii úrazov je samozrejmosťou.
 6. Sociálna zodpovednosť:sme oddaní nášmu tímu. Samozrejmosťou je napr. moderný technologický park, výkonnostné odmeny, otvorená firemná kultúra a nadštandardná starostlivosť o zamestnancov v prípade zdravotných problémov, ako aj špeciálny fond na podporu kolegov, ich príbuzných alebo tretích strán v núdzi.
ČO VÁM EŠTE PONÚKAME:
 • Férovú odmenu za vykonanú prácu v závislosti od skúseností  (od 12,20 €/hod.) + nezdaniteľné príplatky 
 • Zabezpečenie ubytovania: pri prácach v sídle firmy ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ a hradí ho zamestnanec, pri prácach mimo sídla firmy hradí ubytovanie firma.
 • Možnosť pracovať na 5-6 týždňové turnusy
 • Služobné auto počas montáží
 • Funkčný pracovný odev
POMôŽEME VÁM S NEMČINOU:

Vybraným uchádzačom ponúkame bezplatnú účasť na 3-mesačnom KURZE NEMECKÉHO JAZYKA zameranom na odbornú terminológiu (vrátane 2-týždňového odborného zaškolenia v Nemecku).
Kurz bude prebiehať v Humennom, 2 – 3 krát týždenne po 2 hodiny.

Druh pracovného pomeru

Pracovný pomer na plný úväzok

Požadované vzdelanie

stredná škola

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, pošlite prosím Váš životopis s fotografiou na adresu: [email protected]   

Do predmetu správy uveďte: "Železnice Nemecko"

ČO SA BUDE ĎALEJ DIAŤ S VAŠOU ŽIADOSŤOU?
V prípade, že budete spĺňať kritériá, Váš životopis bude preložený do nemeckého jazyka a postúpený zamestnávateľovi. Ak Váš životopis nebude úplný, budeme Vás kontaktovať, aby sme ho upravili a doplnili. 

Dôležité upozornenie!!!

Aby ste sa mohli uchádzať o pracovné pozície z databázy siete EURES, potrebujeme Váš súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý súvisí s novým Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Vyplnený elektronický formulár súhlasu so spracovaním osobných údajov je nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o pracovnú pozíciu.  

Za dodržanie postupu vopred ďakujeme!

Názov spoločnosti/organizácie

Vedúca spoločnosť v odvetví železničnej infraštruktúry