Pomocný zvárač na železničnom zvršku (ID 9886)

Odvetvie: 42 - Inžinierske stavby

Počet voľných prac. miest: 2
Dátum pridania ponuky: 05.12.2019
Termín nástupu: 04.04.2020

Krajina: DE - Nemecko
Mesto: územie celého Nemecka

Druh pracovného pomeru: Pracovný pomer na plný úväzok
Trvanie pracovného pomeru: Pracovný pomer na dobu určitú
Ponúkaná mzda: 0.00 EUR
Poznámka ku mzde: Férová odmena v závislosti od skúseností (od 12,20 €/hod.) + čiastočne nezdaniteľné príplatky
Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Popis pracovného miesta

Pracujte pre jednu z vedúcich spoločností v odvetví železničnej infraštruktúry v Nemecku, ktorá s približne 2000 zamestnancami v 18 pobočkách realizuje novostavby a opravy železničných systémov všetkých kategórií tratí, železničných staníc a železničných mostov a vytvára tak európsku železničnú infraštruktúru a posúva ju vpred. 

Ako pomocný zvárač na železničnom zvršku budete napomáhať pri zváračských prácach na koľajniciach. Budete pôsobiť v rámci celého Nemecka pri údržbe a opravách koľajníc. Hľadáte nové výzvy? U nás ste na správnej adrese!

Zaujíma Vás čo všetko obnáša táto práca? Pozrite sa ako pracujú naši pomocní zvárači železničného zvršku!

Požiadavky

ČO OSLOVÍ NÁS:

 1. Kvalifikácia: v ideálnom prípade máte kvalifikácie a poznatky v oblasti zváracej techniky, spracovania kovov alebo výstavky železníc.
 2. Rekvalifikácia: radi Vás uvítame aj ako začiatočníka bez hore uvedených skúseností a podporíme Vás aj pri Vašej rekvalifikácii.
 3. Vaše schopnosti: manuálna zručnosť, schopnosť nachádzať riešenia, technické myslenie, osobné nasadenie, spoľahlivosť a flexibilita.
 4. Entuziazmus: radi pracujete na čerstvom vzduchu a v tíme. Ste ochotný pracovať aj počas víkendov a mimo sídla firmy. 
 5. Mobilita: disponujete vodičským oprávnením skupiny C/CE.

Zamestnávateľ ponúka

ČO OSLOVÍ VÁS:

 1. Rozmanitá práca: budete pracovať na našich stavbách železničnej siete a budete nápomocný pri zváračských prácach, termitovom zváraní a zváraní elektrickým oblúkom.

 2. Perspektíva v modernej a inovatívnej firme: možnosti sú rôznorodé, rovnako ako ľudia, ktorí pre nás pracujú. Našim zamestnancom poskytujeme moderné vybavenie a meracie prístroje, funkčné pracovné odevy a služobné autá.

 3. Odborný rast: spoločnosť má vlastnú Akadémiu, ktorá intenzívne podporuje profesionálny rozvoj zamestnancov, bezplatne Vás zaškolí a umožní celoživotné odborné vzdelávanie a profesijný rozvoj.
 4. Tímová práca: práca na všetkých stavbách sa vyznačuje tímovým duchom a súdržnosťou.
 5. Bezpečnosť: rozhodujúca je obozretnosť, starostlivosť a zodpovednosť. Dodržiavanie platných predpisov o prevencii úrazov je samozrejmosťou.
 6. Sociálna zodpovednosť:sme oddaní nášmu tímu. Samozrejmosťou je napr. moderný technologický park, výkonnostné odmeny, otvorená firemná kultúra a nadštandardná starostlivosť o zamestnancov v prípade zdravotných problémov, ako aj špeciálny fond na podporu kolegov, ich príbuzných alebo tretích strán v núdzi.
ČO VÁM EŠTE PONÚKAME:
 • Férovú odmenu za vykonanú prácu v závislosti od skúseností  (od 12,20 €/hod.) + čiastočne nezdaniteľné príplatky 
 • Zabezpečenie ubytovania: pri prácach v sídle firmy ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ a hradí ho zamestnanec, pri prácach mimo sídla firmy hradí ubytovanie firma.
 • Možnosť pracovať na 5-6 týždňové turnusy
 • Služobné auto počas montáží
 • Funkčný pracovný odev
POMôŽEME VÁM S NEMČINOU:

Vybraným uchádzačom ponúkame bezplatnú účasť na 3-mesačnom KURZE NEMECKÉHO JAZYKA zameranom na odbornú terminológiu (vrátane 2-týždňového odborného zaškolenia v Nemecku).
Kurz bude prebiehať v Humennom a počas neho Vás pripravíme na Vašu novú prácu v Nemecku.

Hľadáte výzvy? Perfektné - tešíme sa na Vašu žiadosť a životopis!

Druh pracovného pomeru

Pracovný pomer na plný úväzok

Jazyky

nemecký - A1 Používateľ základov jazyka

Požadované vzdelanie

stredná škola

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, pošlite prosím Váš životopis (postačuje aj v slovenskom jazyku) s fotografiou na adresu: [email protected]   

Do predmetu správy uveďte: "Železnice Nemecko - pomocný zvárač"

ČO SA BUDE ĎALEJ DIAŤ S VAŠOU ŽIADOSŤOU?
V prípade, že budete spĺňať kritériá, Váš životopis bude  postúpený zamestnávateľovi. Ak Váš životopis nebude úplný, budeme Vás kontaktovať, aby sme ho upravili a doplnili. 

Zamestnávateľ bude kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Po úspešnom absolvovaní pohovoru nasleduje kurz nemeckého jazyka v Humennom a príprava na prácu v Nemecku.

Dôležité upozornenie!!!

Aby ste sa mohli uchádzať o pracovné pozície z databázy siete EURES, potrebujeme Váš súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý súvisí s novým Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Vyplnený elektronický formulár súhlasu so spracovaním osobných údajov je nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o pracovnú pozíciu.  

Za dodržanie postupu vopred ďakujeme!

Názov spoločnosti/organizácie

Vedúca spoločnosť v odvetví železničnej infraštruktúry