Autolakovník - Car Painter (ID 9941)

Odvetvie: 29 - Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov

Počet voľných prac. miest: 5
Dátum pridania ponuky: 13.01.2020
Termín nástupu: Ihneď

Krajina: SE - Švédsko
Mesto: Tollarp, Kristianstad

Druh pracovného pomeru: Pracovný pomer na plný úväzok
Trvanie pracovného pomeru: Pracovný pomer na dobu neurčitú
Ponúkaná mzda: 24000.00 SEK
Poznámka ku mzde: 24000-31000 SEK/brutto/mesiac, aktuálny kurz NBS 1SEK=0,09EUR (13.01.2020)
Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Popis pracovného miesta

Duties: Preparation Work - We are looking for someone who can prepare a car prior to painting, i.e. plastering, sanding, priming, etc. Service Painting Work - We are looking for an experienced and quality conscious painter with a flair for detail and perfection. The work demands a high level of accuracy. We work with everything from standard cars to high-end cars worth millions.

Hľadáme ľudí na prípravné práce, to znamená toho, kto dokáže pripraviť auto pred lakovaním - vie si poradiť s omietaním, brúsením, základným náterom atď.  a tiež ľudí na servisné lakovacie práce - skúsených a na kvalitu zameraných maliarov s citom pre detail a dokonalosť. Práca vyžaduje vysokú mieru presnosti. U nás sa stretnete so širokou škálou automobilov, od štandardných po špičkové automobily v miliónovej hodnote.

Požiadavky

Competence and language requirements: You should possess great experience and be driven in your field. We would rather see results and experience than formal education.

Mali by ste mať skvelé skúsenosti a byť zanieteným vo Vašom odbore, sme zameraní viac na výsledky a skúsenosti ako na formálne vzdelanie.

Personal characteristics: Flexible, reliable, dedicated and quality aware are key words for you and for us. You must have an eye for minute details and work with precision, even in stressful situations.

Flexibilita, zodpovednosť, nadšenie a zameranie na kvalitu sú pre nás kľúčové. Pridáme k tomu aj zmysel pre detaily a precíznosť v práci, stresujúce situácie nevynímajúc.

- mininálne rok praxe v autolakovníckej dielni
- vodičský preukaz skupiny B
- jazykové znalosti nie sú podstatné
  (je výhodou, ak ovládate cudzí jazyk - ale nie je to podmienkou, firma je medzinárodnou spoločnosťou)

Zamestnávateľ ponúka

We are offering accommodation to the successful candidate/s! The accommodation is very close (walking distance) and is owned by the employer. The employer will also help you with administrative issues about living and working in Sweden. Applications is being reviewed when received. Therefore the vacancy can be filled before the last date to apply.

Úspešným kandidátom ponúkame ubytovanie, ktoré sa nachádza v pešej vzdialenosti od pracoviska a je vo vlastníctve zamestnávateľa, zamestnanec uhrádza náklady na ubytovanie vo výške 2000-3000 SEK/mesiac. Zamestnávateľ rovnako poskytuje asistenciu pri administratíve, ktorá súvisí so životom a prácou vo Švédsku.
Žiadosti o prijatie do zamestnania budú vyhodnocované priebežne, preto ak Vás pozícia zaujala, neváhajte s odoslaním životopisu a motivačného listu - miesta sú obsadzované priebežne.

Druh pracovného pomeru

Pracovný pomer na plný úväzok

Požadované vzdelanie

stredná škola

Doplňujúce informácieNa stránke EURES si môžete prečítať užitočné informácie o životných a pracovných podmienkach vo Švédsku.

Názov spoločnosti/organizácie

EURES Sweden (Moses Bil o Lack)

Kontaktná osoba

Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list (pár slov o Vás - kto ste, popis Vašich skúseností a silných stránok, motivácia pracovať v zahraničí, resp. priamo vo Švédsku) pošlite na adresu EURES poradcu [email protected]. Do predmetu správy uveďte ID 9941 - autolakovník.

Váš životopis bude postúpený zamestnávateľovi, ktorý bude priamo kontaktovať vybraných uchádzačov.

Dôležité upozornenie!!!

Aby ste sa mohli uchádzať o pracovné pozície z databázy siete EURES, potrebujeme váš súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý súvisí s novým Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Vyplnený elektronický formulár súhlasu so spracovaním osobných údajov je nevyhnutnou súčasťou vašej žiadosti o pracovnú pozíciu.  

Za dodržanie postupu vopred ďakujeme!